HS095 Dorezë kromi për derën rrëshqitëse të xhamit të derës së dushit pa kornizë

Përshkrim i shkurtër:


 • Porti:Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / A, D / P, PayPal, W / U
 • Vendi i origjinës: Zhejiang, China (Mainland)
 • Emri i markës:WeiHeng
 • Detail Product

  Produkt Tags

  informacion 1.Product

  markë
  WeiHeng
  produktet Emri Chrome përfundojë trajtuar për derë qelqi frameless dush
  Kodi Products HS095
  përdorim dera dush, dush i rrethuar, qelqi rrëshqitje derë
  material aliazh zink
  Sipërfaqe krom kromuar
  gjatësi 160mm
  Hole ndarje 145mm
  Data e dorëzimit brenda 25 ditëve
  Kushtet e pagesës 30% T / T paraprakisht, 70% kundër kopje të B / L.
  100% L / C te syve, D / A, D / P, perëndimore Bashkimi, MoneyGram, Paypal

  detajet e produktit

   

  2. Pse të zgjidhni SHBA (Avantazhet)

  Description of WEIHENG Door Hardware
  Model
  Zinc Alloy Handle
  material
  Zinc Alloy
  Available for
  Doors 
  Feature
  Easy to install .
  Package
  packing by carton box with foam,accept customization
  Sample
  Sample available,you can contact our freely
  Applicaton
  Suitable for inner and outer door, etc...
   
   
   
   
   
   
  Advantages
  Professional manufacturer over 15 years experience
  Trade Assurance is acceptable.
  Competitive factory price
  Month output: 1000,000pcs
  OEM/ODM service
  Trial order available
  Multi size, multi design solution
  24 hours On-Line 
  Fast shipment once payment done

   

   

  3.Procesi i prodhimit & Aplikimi

  Doreza e brendshme me dizajn të thjeshtë Doorplus Doreza e dyerve të brendshme moderne Dhomë gjumi banjo Luksoze Set doreza e dyerve

   

   

  4.Paketimi dhe dërgesa

  Evropa Mentesha bronzi e Amerikës së Veriut me forcë të lartë Përdoret për xhamin e dhomës së dushit Mentesha të dyerve të qelqit të dorezës së banjës

  The best competitive price and service

  1. Qëllimi ynë: vetëm përparimi nuk do të ndalet kurrë

  With a deep understanding and rich experience of architectural space, we always take the interests of customers as the starting point, provide customers with customized design services, provide customers with high-quality products and meet the needs of different customers.

  Si klientët tanë:

  1) Cilësi e mirë dhe çmim konkurrues

  2) Mirë se vini për të porositur një grup mostrash

  3) Plotësoni nevoja të ndryshme personalizimi

  4) Shërbimi online 24-orësh: shërbimi para-shitjes dhe shërbimi pas shitjes

   

   

  5.Rreth nesh

  Fabrika dhe Zyra