FAQs - Ningbo Leway Manufacturing Ltd.

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni një prodhues apo kompani tregtare?

W e're një  manu facturer specializuar në prodhimin e d oor & w indow një ccessories .

Ku janë të vendosura kompania juaj?

Kompania jonë ndodhet në Ningbo City, Provinca Zhejiang, 2 orë me makinë nga Aeroporti Shanghai.

Çfarë është përparësi kryesore e kompanisë tuaj?

1, çmimeve konkurruese, çmimi drejtpërdrejtë prodhues. 2, cilësi të lartë, ne kemi marrë TUV dhe CE certificates.3, ofrimit të shpejtë, ofrimit mostra brenda 1 jave, ofrimit urdhra brenda 3-4 javësh.

A keni ndonjë provë në kompaninë tuaj.

Aktualisht, ne mund të bëjmë testin jetën e shërbimit, vetitë mekanike provë, test ndikim, test ngarkesës dhe kripë provë llak nga ourselvers në kompani.

A mund të pranoni OEM ose ODM?

Sure, Ne mund të prodhojnë produkte sipas kërkesave të konsumatorit dhe të pranojë dizajn përshtatur.

Është mostër në dispozicion?

Po. mënyrë mostër është në dispozicion.

Si mund të shkoj për kompaninë tuaj?

Ne do t'ju marr në Ningbo Aeroportit ose Ningbo hekurudhave Station.Warmly ju mirëpresim të vijnë për të negociuar vizitën!

Duan të punojnë me ne?