• 5
 • 7
 • 8

Zgjidhja më e mirë për Projekte biznesin tuaj

Template cilësore PSD me mundësi të pakufizuar
 • Profili i kompanisë

  Profili i kompanisë

  Leway Prodhim Ningbo LTD është një prodhues profesional të specializuar në prodhimin e pjesëve Door dushi përfshirë rollers derë dush, merret, varet dhe dyer dhe dritare të tjera hardware.
 • përtërij

  përtërij

  Ne ofrojmë shërbimin OEM, ODM, R & D tonë ekip është e specializuar në përdorimin e CAD, UG, Pro / E për të zhvilluar dhe projektimin e produkteve të reja, ne zakonisht bashkëpunojmë me klientët për të shfrytëzuar dhe dizajn më shumë se 100 produkte të reja çdo vit.
 • prodhimtari

  prodhimtari

  Ningbo Leway ka qenë e pajisur me pajisje të përparuara të prodhimit, duke përfshirë më shumë se 50 lathes automatike, makina injeksion plastike dhe metalike makina vdesin-hedh.

Portfolio ynë

Rreth nesh

Leway Prodhim Ningbo LTD është një prodhues profesional që e specializuar në prodhimin e pjesëve Door dushi përfshirë rollers dush derë, trajton, varet dhe dyerve të tjera dhe hardware dritare. Ajo është e vendosur në qytetin e Ningbo, provincën Zhejiang, 20 kilometra larg nga porti Ningbo dhe makinë 2 orë nga aeroporti Shanghai. Kompania mbulon një sipërfaqe prej 10.000 metra katrore, zotërojnë më shumë se 100 punëtorë të kualifikuar të pjekur, dhe ka mbi 15 vjet përvojë në prodhimin e pjesëve dush derë.

Arritje të reja