HS-095 хром финиш рачка за туш frameless стаклена врата

Краток опис:


 • Порт: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, D / A, D / P, Paypal, W / U
 • Земја на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
 • Името на брендот: Weiheng
 • детали за производот

  Тагови производ

  1.Product информации

  бренд WEIHENG 
  име производи Хром финиш рачка за туш frameless стаклена врата
  производи код HS095
  користење Туш врата, туш комплет, стакло лизгачка врата
  материјал Цинк легура
  површина хромирани
  должина 160mm
  дупка проред 145mm
  датум на испорака во рок од 25 дена
  Услови на плаќање 30% T / T во однапред, 70% против копија на B / L.
  100% L / C по видување, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, PayPal

  2. Користење

  Истрага 1. Одговор во 24 работни часа.

  2. Богато искуство во производство на врата и прозорец додатоци за повеќе од 15 години.

  3. Прилагодено дизајн е на располагање.

  4. Директен цена на производителот, ние не сме на трговско друштво.

  5. Висок квалитет, стигнавме TUV и CE сертификати. 

  6. Навремена испорака, ние обезбеди примероци во рок од 1 недела, строго ги следат вашите олово време.

  7. Добредојдовте ОЕМ и ODM.

  8 .Производство линија спаѓаат и пластични инекција, zamak Леене, обработка на метали, мувла одлуки, итн

  3.Company информации

  Ningbo Leway Производство ООД. е професионална производител специјализирана за производство туш врати ролки, рачки, шарки, и други врата и прозорец хардвер.

  Нашата фабрика има богато искуство во производство на врата и прозорец делови за повеќе од 15 години. Нашите производи доби TUV и CE сертификати.

  "Да се ​​биде кредит-достоен и секогаш обезбедува со најдобра услуга" е главен обврзник за нашите бизнис работење.

  Секогаш ги одржуваме долгорочна соработка со неколку глобални лидери на туш производителот целиот збор.

  Со нетрпение очекуваме да работиме со вас.

  Добредојдовте да контактирате со нас, добредојде да ја посетите нашата фабрика!

  dsad (2) dsad (1)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи