Прашања и одговори - Ningbo Leway Производство ООД

Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Дали сте компанија производителот или тргување?

W e're на  МАНУ facturer специјализираат во производство на d oor & w indow на ccessories .

Каде што се наоѓа вашата компанија?

Нашата компанија се наоѓа во Ningbo Сити, провинција Жеџијанг, 2 часа возење од аеродромот во Шангај.

Што не е во главните предности на вашата компанија?

1, конкурентна цена, директни цена на производителот. 2, со висок квалитет, стигнавме TUV и CE certificates.3, навремена испорака, испорака на примероци во рок од 1 недела, испорака наредби во рамките на 3-4 недели.

Дали имате било тест во вашата компанија.

Во моментов, ние може да го направи тест век, тестирање механички својства, тест на удар, оптоварување тест и тест солта од ourselvers во друштво.

Можете ли да го прифати ОЕМ или ODM?

Секако, ние може да се произведуваат производи во согласност со барањата на клиентите и прифати кориснички дизајн.

Дали има примерок?

Да. Примерок цел е на располагање.

Како можеме да се дојде до вашата компанија?

Ние ќе ви ги собереш во Ningbo аеродром или Ningbo Железничка Station.Warmly Вие сте добредојдени да дојдат да преговараат за посетата!

Сакаат да работат со САД?