За нас - Ningbo Leway Производство ООД

за нас

Ningbo Leway Производство ООД

Топло добредојде во посета на нашата компанија! Се надеваме дека ќе се воспостави тесна соработка со вас за взаемна корист!

продуктивноста

Ningbo Leway е опремен со напредни производствени капацитети, вклучувајќи и повеќе од 50 автоматски стругови, пластични инекција машини и метални умре-кастинг машини. Неколку самостојно развиени автоматски собранието машини и машини за пакување. Месечен капацитет на производство може да достигне до 1 милион комплети.

Профил на компанијата

Ningbo Leway Производство Ltd е професионална производителот кој е специјализиран за производство на делови туш врати ролки вклучувајќи туш врати, рачки, шарки и други врати и прозори хардвер.

иновираат

 Ние обезбедуваме OEM, ODM услуга, нашите R & D тим е специјализирана за користење на CAD, ug, PRO / Е да се развие и дизајн на нови производи, ние обично соработуваат со клиентите да ги експлоатираат и дизајн повеќе од 100 нови производи секоја година.

нашите сертификат

Lorem ipsum бол седат Амет, consectetuer adipiscing Елит, сед дијаметар

од н.е.

за развој на компанијата

Ningbo Leway Производство ООД

е професионална производител taht специјализирана за производство на делови туш врати ролки вклучувајќи туш вратата, рачки, шарки и други врати и прозори хардвер. Таа се наоѓа во Ningbo град, провинција Жеџијанг, 20 километри од Ningbo порта и 2 часа возење од аеродромот во Шангај. На компанијата зафаќа површина од 10.000 квадратни метри, сопственик на повеќе од 100 зрели квалификувани работници, и има повеќе од 15 години искуство во производство на делови туш вратата.

Ningbo Leway е опремен со напредни производствени капацитети, вклучувајќи и повеќе од 50 автоматски стругови, пластични инекција машини и метални умре-кастинг машини. Неколку самостојно развиени автоматски собранието машини и машини за пакување. Месечен капацитет на производство може да достигне до 1 милион комплети.

Компанијата секогаш се држи до принципот на управување: квалитетот е на животот на компанијата. Ние опремени со соодветни управување и тестирање на персоналот, опремени со соодветна мерна опрема, опрема за тестирање. Строги инспекциски систем обезбедува висок квалитет на производи од stickily увид во текот на суровини пристигнати на производи заминување. Во лабораторијата, ние може да се направи многу различни видови на тестови, како на пример тест век, тестирање механички својства, попречно тест на удар, оптоварување тест и тест солта. Преку строга контрола на квалитетот во секој процес на производство, квалитетот на нашиот производ издигнат на едно ново ниво и се сертифицирани од страна на CE, TUV, широко признат во индустријата.

Компанијата има силна нов производ дизајн и развој способност. Ние обезбедуваме OEM, ODM услуга, нашите R & D тим е специјализирана за користење на CAD, ug, PRO / Е да се развие и дизајн на нови производи, ние обично соработуваат со клиентите да ги експлоатираат и дизајн повеќе од 100 нови производи секоја година.

Топло добредојде во посета на нашата компанија! Се надеваме дека ќе се воспостави тесна соработка со вас за взаемна корист!

Повеќе информации