• 5
 • 7
 • 8

Најдобро решение за вашиот бизнис проекти

Квалитативни ПСД Шаблон со неограничени можности
 • Профил на компанијата

  Профил на компанијата

  Ningbo Leway Производство Ltd е професионална производителот се специјализираат во производство туш делови врата вклучувајќи ролки туш вратата, рачки, шарки и други врати и прозори хардвер.
 • иновираат

  иновираат

  Ние обезбедуваме OEM, ODM услуга, нашите R & D тим е специјализирана за користење на CAD, ug, PRO / Е да се развие и дизајн на нови производи, ние обично соработуваат со клиентите да ги експлоатираат и дизајн повеќе од 100 нови производи секоја година.
 • продуктивноста

  продуктивноста

  Ningbo Leway е опремен со напредни производствени капацитети, вклучувајќи и повеќе од 50 автоматски стругови, пластични инекција машини и метални умре-кастинг машини.

нашето портфолио

за нас

Ningbo Leway Производство Ltd е професионална производителот кој е специјализиран за производство на делови туш врати ролки вклучувајќи туш врати, рачки, шарки и други врати и прозори хардвер. Таа се наоѓа во Ningbo град, провинција Жеџијанг, 20 километри од Ningbo порта и 2 часа возење од аеродромот во Шангај. На компанијата зафаќа површина од 10.000 квадратни метри, сопственик на повеќе од 100 зрели квалификувани работници, и има повеќе од 15 години искуство во производство на делови туш вратата.

Нови пристигнувања